about-us

ایده معماری ایران

بدون شک معماری یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین رشته ها می باشد که علی رغم اهمیت زیاد این رشته، متاسفانه دانشجویان و فعالان این حوزه به دلیل گستردگی مباحث و تنوع موضوعات در انجام پروژه های مختلف ، همواره از نبود منبع اطلاعاتی کامل و با کیفیت رنج می برند.

ایده راه اندازی فروشگاه معماری ایران برای تمامی دانشجویان و معماران در راستای ایجاد بانک اطلاعاتی جامع در زمینه معماری و عمران در سال 1400 توسط تیم معماری ایران اجرایی شد. تمامی فایل های مورد نیاز معماران در هر مقطعی در این سایت ارائه شده است تا خلا اطلاعاتی موجود در این حوزه به صورت کامل پر شود.

چرا معماری ایران ؟

وب سایت معماری ایران در راستای ارائه خدمات به تمامی فعالین حوزه معماری و عمران راه اندازی شده است و سعی شده است تا از هر مقطعی و متناسب با هر نیاز و سلیقه ای ، فایل های کامل و متنوعی ارائه شود تا تمامی نیاز های موجود برطرف شود. انواع پروژه ، تحقیق ، رساله ، پاورپوینت ، آموزش ها ، فایل های دو بعدی و سه بعدی ، فایل های pdf و … توسط تیم فروشگاه معماری ایران ارائه شده است.

در کنار خدمات ارائه فایل، خدمات دیگری نیز همچون انجام سفارش های مربوط به انواع پروژه ها نیز توسط تیم متخصص مجموعه ما انجام می شود. از سوی دیگر بستری فراهم شده است تا عزیزانی که قصد دارند فایل های خود را به فروش برسانند، در این سایت بدون پرداخت هزینه های راه اندازی سایت و … قادر به انجام این کار باشند.