جزوه آموزش اتوکد 2017

دانلود رایگان pdf آموزش اتوکد 2017 که یکی از پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین ورژن های این نرم افزار محبوب می باشد، در این بخش تهیه شده است. این جزوه با داشتن اطلاعات کامل و کاربردی می تواند، کاربران این نسخه را بسیار با کارکرد و بخش های مختلف نرم افزار آشنا سازد. آموزش اتوکد در انواع مختلف همچون فیلم های آموزشی، جزوه ها و … در سایت معماری ایران ارائه شده است. در این بخش نیز نمونه فایل کاملی برای یکی از ورژن های کاربردی ارائه خواهیم داد.

با توجه به ویژگی های متنوعی که در نسخه 2017 اتوکد ارائه شد، بسیاری از کاربران حتی با انتشار نسخه های جدید از این برنامه، هنوز هم از این نسخه استفاده می کنند. در همین رابطه تصمیم گرفتیم تا نمونه pdf آموزش اتوکد 2017 را برای شما آماده کنیم. بدون شک با استفاده از این فایل، تسلط بیشتر و بهتری به این برنامه خواهید داشت.

دانلود رایگان آموزش اتوکد 2017

نرم افزار اتوکد یکی از برترین برنامه های طراحی در زمینه دو بعدی و سه بعدی می باشد. این برنامه مورد استفاده طراحان، مهندسین، معماران و … می باشد. توجه داشته باشید که اتوکد تنها برای رشته معماری و مهندسی کاربرد ندارد. بلکه بسیاری از کار های طراحی و حتی مواردی همچون نقشه برق ساختمان و … نیز در این محیط طراحی می شوند. معرفی نرم افزار اتوکد 2022 که در سال جاری صورت گرفت، شامل بسیاری از ویژگی ها و قابلیت های مختلف می باشد که به این نسخه اضافه شده است. بهترین و بیشترین ابزار های طراحی و ترسیم را می توانید در نسخه جدید این برنامه مشاهده کنید.

دانلود جزوه اتوکد 2017

یکی از نسخه های بسیار محبوب این نرم افزار، 2017 می باشد که هنوز هم با وجود آپدیت ها و ارائه ورژن های جدید از این نرم افزار، باز هم مورد استفاده افراد و کاربران می باشد. وجود مشکل در کارکرد با برخی از بخش ها، و روش استفاده از بخش ها و قسمت های اضافه شده در این نسخه، کاربران را واداشته تا به دنبال آموزش جامع اتوکد 2017 باشند. در همین رابطه pdf آموزش اتوکد 2017 در این بخش به صورت رایگان ارائه شده است. تا بتوانید به صورت بهینه و کامل از این ورژن استفاده نمایید.

ویژگی های اتوکد 2017

شرکت اتودسک تا قبل از این ورژن، امکانات فوق العاده و زیادی را به این نرم افزار افزوده بود. در نسخه مورد نظر نیز آپشن های ویژه ای برای کاربران در نظر گرفته شده است. تا بتوانند کارکرد بهتری را از این برنامه مشاهده کنند. در ادامه به برخی از ویژگی هایی که به این نسخه افزوده شده، می پردازیم.

  • سرعت بالای پردازش داده ها
  • هوشمند سازی اندازه مدل ها
  • امکان نمایش شیت ها با وضوح بالاتر و بدون افت کیفیت
  • چرخش 360 درجه پلان ها
  • و …

سایر پک های آموزشی : پکیج آموزش متریال تری دی مکس

چه مواردی در pdf آموزش جامع اتوکد 2017 وجود دارد؟

عزیزانی که از ورژن های قبلی نرم افزار اتوکد استفاده کرده اند، در صورت استفاده از نسخه 2017 می توانند از این آموزش استفاده کنند. چرا که تمامی تغییراتی که در این نسخه صورت گرفته، به صورت کامل در این جزوه ارائه شده است. تمامی کلید های میانبر و همچنین ترفند هایی که برای کاربری راحت تر مورد استفاده قرار می گیرد، در این جزوه ارائه شده است. به صورت کلی می توان گفت که تمامی بخش های جدید و حتی موارد کاربردی که برای طراحی و ترسیم و … نیاز دارید، در این آموزش ارائه شده است.

pdf آموزش اتوکد 2017

دانلود رایگان جزوه آموزش اتوکد 2017 برای تسلط هرچه بیشتر کاربران اتوکد ارائه شده است. توجه داشته باشید که این فایل به صورت رایگان در سایت معماری ایران ارائه شده است. با دانلود این فایل می توانید به فایلی بدون تبلیغات و با داشتن اطلاعات کامل و جامع دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.